poniedziałek, 24 listopada 2008

Partnerstwo z LinkWorth

Mój pierwszy link, za który przyjdzie mi pewnie w przyszłości otrzymać pieniądze, przybył z www.linkworth.com, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony szybkością, z jaką to się odbyło. Wystarczyło nieco ponad pisania o rzeczach, o których mam nieco pojęcia, a tu proszę. Oczywiście nie ma się co ekscytować tak od razu, ponieważ być może jest dopiero pierwszy krok na długiej wędrówce.
Aby w pełni skorzystać z dobrodziejstw oferowanych przez program partnerski, należy spełnić wcześniej parę warunków:
 • trzeba posiadać działającą stronę internetową (choćby zwykłego bloga :D);
 • kartę kredytową albo konto PayPal;
 • no i trzeba znać swoje dane kontaktowe;
Sens działania jest prosty - ktoś chce zamieścić ogłoszenie na mojej stronie, więc mi za to płaci. Do wyboru jest kilka opcji:
 • linki tekstowe
 • bannery
 • sponsorowane posty na blogu
 • sprzedaż słów kluczowych
Na koniec podzielę się jeszcze dobrym słowem, jak założyć konto w LinkWorth:
 1. Kliknij któryś z linków powyżej.
 2. Na otwartej stronie kliknij 'Sign Up'.
 3. Na następnej stronie po lewej stronie wybierz 'partner account' albo 'combo account', po prawej wpisz swoje informacje (login, dwa razy hasło, dwa razy email, a w referral id możesz podać mój numer - 17289) i zaznacz, że zgadzasz się na warunki umowy.
 4. Kliknij 'Create Account'.
 5. Na podany adres e-mail dostaniesz maila z linkiem aktywacyjnym - musisz go kliknąć albo wkleić do przeglądarki, żeby zweryfikować adres.
 6. Zaloguj się na nowo utworzone konto.
 7. Do wypełnienia masz formularz - podaj wszystkie szczegóły najdokładniej jak to możliwe, w przeciwnym razie nie otrzymasz dostępu do serwisu.
 8. Pozostaje tylko czekać.
Jedyny minus tego, jak juz wspomniałem we wcześniejszym poście, jest to, że znacznie więcej można zdziałać po angielsku niż po polsku. Ktoś chętny spróbuje i opisze swoje doświadczenia? Zapraszam.

Brak komentarzy: